Велосипедом у молодість

Вінницький Територіальний  центр отримав у подарунок від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ велосипеди для своїх відвідувачів.

Цим літом «літніх» відвідувачів Терцентру долучали до активного відпочинку, влаштовували для них велоекскурсії та подорожі містом на двоколісному транспорті. Такі розваги не лише піднімали настрій пенсіонерам, а й добре впливали на стан їхнього здоров’я.

Таку можливість відпочинку вінничани похилого віку отримали завдяки реалізації проєкту «Старість в радість – залишаймося активними і після 60», який став одним з переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив». Загалом у проєкті взяло участь 60 вінничан. Нині його реалізація підійшла до логічного завершення, а для того, щоб відвідувачі Терцентру й надалі мали можливість проводити своє дозвілля на запальних та оздоровчих велопрогулянках, Німецьке товариство міжнародного співробітництва подарувало в користування клубу 5 велосипедів для відвідувачів відділення денного перебування. Після урочистої передачі «двоколісних друзів» літні містяни одразу випробували їх на зручність та комфортність кермування і залишилися цілком задоволеними дарами від німецьких меценатів.

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені