«Мене звати Дар’я. У мене пухлина…»

Дар’ї Паламарчук лише 30 років. За освітою вона – кризовий психолог у соціальній роботі. Захоплюється психотерапією та йогою, має сертифікат із тайського масажу, пів життя присвятила танцю, з 14-и років працювала моделлю та актрисою. Пише вірші та прозу, видала шість збірок лірики, які власноруч ілюструє…

– Люблю все екологічне, натуральне, з травами-маслами-вітамінками. Сама роблю собі косметику. Вегетаріанка, протягом майже 3 років була сироїдкою. У мене є донечка Зоряна, їй скоро 8 років. Народжувала вдома у воді. Буду ще.., – розповідає Дар’я. – На цьому хороше закінчується, і починається фігня. Я маю пухлину в голові вже понад півтора року. Це важко, боляче і ду-у-уже дорого. А до цього мені за рік двічі прооперували серце – встановили імплант. В анамнезі – ендокардит, і це тавро на все життя. Зараз я живу на жменях таблеток і розгрібаю купу їх побічної дії… З останнього – гострий лімфаденіт, операція. Ну і «короною» я перехворіла дуже цікавим чином… У минулому році я поборола клінічну депресію. Зараз розпочала знову візити до психолога, бо знову не справляюсь самостійно…

Зрозуміло, що Дар’ї зараз дуже нелегко. Попри все вона творить, працює, самостійно забезпечує себе і дитину, винаймає квартиру.

До небайдужих людей вона звертається не просто за підтримкою, а з пропозицією доторкнутись до її творчості. Можна замовити збірку казок Дар’ї Паламарчук (220 грн), придбати збірку лірики «Бути собою» (100 грн) чи електронну версію книги (90 грн), придбати чашки, футболки, екоторби, листівки чи закладинки з її малюнками або друковані на полотні картини, оригінальні акварелі, керамічне намисто ручної роботи тощо.

А можна просто переказати посильну суму на картку «ПриватБанку» 4149 6293 9816 3659 (Дорош Дар’я Василівна). Також ця чарівна й талановита вінничанка запрошує на благодійний вечір своєї поезії та прози, що відбудеться 10 жовтня (субота) о 18.00 на вул. Келецькій, 130а (навпроти «Плаза Парк»).

Юрій СЕГЕДА 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені