Швейна майстерня від «Паростка»

Проєкт створення швейної майстерні для осіб із порушеннями фізичного та інтелектуального розвитку реалізує ГО «Паросток» за підтримки Благодійного фонду «Карітас-Київ».

– Метою проєкту є поліпшення якості життя та підвищення рівня соціальної інтегрованості не менш ніж 30 дорослих осіб з порушеннями фізичного та інтелектуального розвитку, які проживають у Вінницькій області, шляхом забезпечення їх денною зайнятістю у швейній майстерні на базі ГО «Паросток» (вул. Замостянська, 51) та сприяння залучення до волонтерської допомоги 20 безхатченкам протягом 6 місяців, – розповідає голова ГО «Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» Ірина Саранча, яка запрошує волонтерів приєднуватися до цієї доброї справи.

Уже придбано дві швейні машинки та матеріали для пошиття засобів захисту. Щоденно в майстерні забезпечуються роботою 10 осіб з інвалідністю, надаються волонтерські послуги з ремонту одягу для осіб з інвалідністю та осіб з числа безхатченків, також розповсюджується інформаційний буклет для залучення нових клієнтів майстерні.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені