Відвідали пораненого земляка

Напередодні Покрови делегація із Теплицького району побувала в Ірпінському військовому шпиталі, де проходить реабілітацію мешканець села Шевченка Великомочульської сільської ради, учасник російсько-української війни 21-річний Василь Іщенко.

Василь Іщенко служив за контрактом із 2019 року у 131-му окремому розвідувальному батальйоні. Важкого поранення зазнав 10 березня 2020 року в зоні проведення ООС, коли біля села Піски Донецької області найманці РФ атакували із протитанкового комплексу автомобіль ГАЗ-66, в якому пересувалися 9 українських воїнів. Внаслідок обстрілу троє військовослужбовців загинули, а шестеро, в тому числі й Василь, отримали важкі поранення.Тож довелось пережити кілька складних операцій, в результаті яких хлопцеві ампутували ногу. Боєць також зазнав важких опіків голови й тіла.

Лікування проходило спершу в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні, а потім в Одеському та Ірпінському військових шпиталях. В останньому хлопець перебуває і досі, де проходить курс реабілітації. Отож саме сюди й завітали тепличани на чолі з головою райдержадміністрації Олегом Побірським, аби провідати пораненого земляка. Гості привезли гостинці від Великомочульської сільської ради та Великомочульської ЗОШ, а також передали фінансову допомогу від Пологівської ЗОШ І-ІІ ступенів та колективу Теплицької райдержадміністрації.

Крім цього, голова райдержадміністрації Олег Побірський вручив Василю Іщенку орден «За мужність і відвагу», а також Почесну грамоту облдержадміністрації та обласної ради.

Це вже друга поїздка земляків-тепличан до Василя Іщенка впродовж останнього місяця.

Олег КРИВОНІС

Теплицький район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені