«Передплачую «Вінниччину» більше 25 років…»

Нещодавно до редакції завітала Алла Вікторівна Козаченко з села  Щаслива Липовецького району, аби забрати головний приз – блендер, який виграла під час розіграшу серед передплатників. Усміхнена, радісна, доброзичлива і навіть щаслива! Напевне, назва села відображається і на характері людей, що там мешкають. Звісно, гарного настрою додає і приємна подія, з нагоди якої ми зустрілися. Алла Вікторівна розповіла, що є давнім та відданим читачем і передплатником нашого видання – щоразу наприкінці року вирушає на поштове відділення, аби оформити передплату. І так – не менше 25 років!

– Вже 22 роки я працюю на посаді секретаря сільської ради, а до того викладала у молодших класах місцевої школи. У Щасливу на роботу мене відправили після закінчення педагогічного училища (сама я родом теж із Липовеччини). Тут знайшла свою долю, створила сім’ю, разом із чоловіком ми виростили дітей, дочекались онуків. «Вінниччину» почала передплачувати ще за часів свого вчителювання, продовжила цю традицію і на роботі в сільській раді. Адже в цій газеті – саме життя, наше життя, яке б воно не було. Розгортаю на будь-якій сторінці, вишукую очима заголовок, що «чіпляє», і починаю читати. Навіть не можу сказати, що в мене є якісь улюблені теми чи автори – читаю все! – поділилась Алла Вікторівна.

Газету мешканцям Щасливої листоноші приносять вчасно – тут ще працює поштове відділення, щоправда, три дні на тиждень. Не обділене село  й іншими благами цивілізації – в селі є водогін, газ, школа, закінчують внутрішні роботи у відремонтованому приміщенні дитячого садочка, успішно працюють два сільгоспвиробництва. Ті селяни, що не знайшли роботу у рідному селі, працевлаштовані в районному або обласному центрі – чудове транспортне сполучення дозволяє швидко дістатися і Липовця, і Вінниці. Про успіхи, традиції та цікавих людей Щасливої не раз писав наш колега Леонід Кимак.

– Про те, що виграла головний приз, дізналась від знайомих, адже газету від 14 жовтня вони встигли прочитати  раніше, ніж я. До речі, попередніми роками я вже вигравала скатертину у лотерею, ну, а цього року мені пощастило більше. Я приємно вражена та тішуся, що так вийшло. Блендер буде в нагоді, адже люблю готувати. Чимало рецептів знаходжу саме у кулінарній рубриці на останній сторінці «Вінниччини». Якщо чесно, це був великий і навіть несподіваний сюрприз – я навіть забула, що надіслала копію квитанції на розіграш! Вашу газету люблю і буду передплачувати надалі! – запевнила наша гостя.

Зі свого боку можемо запевнити читачів, що ми і надалі триматимемо вашу увагу не лише цікавими матеріалами та змістовними публікаціями, а й конкурсами та сюрпризами. Залишайтеся з нами!

Юлія РАЗАНОВА

Фото автора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені