Відзначення досягнень славетної землячки

Виконавчий комітет Хмільницької міської ради ухвалив рішення про виплату одноразової фінансової допомоги в розмірі 10 000 грн  Мар’яні Шевчук –  майстру спорту міжнародного класу України, чемпіонці та рекордсменці світу з пауерліфтингу, повідомляється на сайті цієї ОТГ.

Як відомо, вона посіла перше місце на Кубку світу з пауерліфтингу серед спортсменів з УОРА, що відбувся 20-23 лютого 2020 року в м. Манчестер (Великобританія). Виплата коштів спортсменці, яка підкорила світові вершини спорту, встановивши рекорд світу,  буде проведена відповідно до Програми розвитку фізичної культури і спорту у Хмільницькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2019-2021 роки.

Українська паралімпійська збірна з пауерліфтингу отримала у Манчестері п’ять золотих медалей. Одну з них принесла вінничанка Мар’яна Шевчук. Хмільничанка підняла вагу вдвічі більшу своєї — 115 кілограмів! Нагадаємо, що вагова категорія спортсменки – до 55 кг. Мар’яна Шевчук — українська пауерліфтерка, майстер спорту України міжнародного класу. Народилася 2 травня 1996 року в місті Хмільник. Представляє Вінницький регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Чемпіон Європи та світовий рекордсмен 2018 року. У січні 2019 року отримала титул найкращої пауерліфтерки світу 2018 року. Навесні 2018 року встановила світовий рекорд — при вазі 55 кілограмів вона підняла 130,5 кілограма.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені