Ще один сміттєсортувальний комплекс

У Хмільнику завершено процес проведення пусконалагоджувальних робіт на сміттєсортувальній лінії, що побудована на полігоні твердих побутових відходів.

Увесь комплекс робіт виконувала Львівська кампанія Viva ECO TECh, повідомили у пресслужбі міської ради. До речі, новинкою є те, що саме Хмільницька сміттєсортувальна лінія з пакувальними пресами є однією з найбільш технологічних, адже оснащена потужним обладнанням німецького виробництва.

В управлінні житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради кажуть, що вже завершена публічна закупівля і на днях буде  укладений  договір на придбання модульного будинку для працівників сортувальної лінії. Проведено торги, і мають розпочатися роботи з капітального ремонту під’їзної дороги  з твердим покриттям. Зараз міська рада працює над придбанням відповідної транспортної техніки, над логістикою та налагодженням процесу сміттєсортування у громаді.

Як зазначив у коментарі міський голова Сергій Редчик, – підходить до завершення довготривала, копітка і відповідальна робота з проєктування, будівництва, енергооснащення, водозабезпечення  та технологічного запуску сміттєсортувального комплексу. Фактично вже лінія готова до виробничого циклу, завдяки чому міська територіальна громада буде мати інфраструктурний об’єкт високого рівня із сучасною логістикою та налагоджувальним процесом поводження з твердими побутовими відходами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені