Хто очолить громади на Вінниччині?

Згідно з виборчим законодавством, офіційні результати місцевих виборів мають бути оприлюднені до 6 листопада включно. Але на основі паралельного підрахунку голосів можна зробити попередні висновки про те, хто перемагає у змаганнях за посади голів об’єднаних громад області. Такі дані паралельних підрахунків оприлюднив сайт «Суспільне» (https://suspilne.media/).

Барська ОТГ — Володимир Саволюк («Українська стратегія Гройсмана»)

Копайгородська ОТГ — Людмила Кушнір («Українська стратегія Гройсмана»)

Бершадська ОТГ — Віталій Драган («Українська стратегія Гройсмана»)

Джулинська ОТГ — Петро Швець («Українська стратегія Гройсмана»)

Вінницька — Сергій Моргунов ( «Українська стратегія Гройсмана»)

Агрономічна — Сергій Сітарський (самовисуванець)

Вороновицька — Олександр Ковінько («Українська стратегія Гройсмана»)

Якушинецька — Василь Романюк («Українська стратегія Гройсмана»)

Стрижавська — Михайло Демченко («Українська стратегія Гройсмана»)

Лука-Мелешківська — Богдан Августович – («Українська стратегія Гройсмана»)

Гайсинська — Анатолій Гук («Українська стратегія Гройсмана»)

Кунківська — Василь Безбах, («Європейська Солідарність»)

Краснопільська — Катерина Романенко («Європейська Солідарність»)

Ладижинська — Валерій Коломєйцев («Наш край»)

Жмеринська — Анатолій Кушнір («Українська Стратегія Гройсмана»)

Северинівська — Василь Малярчук («Слуга народу»)

Станіславчицька — Володимир Перепечай (самовисуванка)

Дашівська — Сергій Тітаренко («Українська стратегія Гройсмана»)

Іллінецька — Володимир Ящук («Слуга народу»)

Калинівська — Василь Поліщук – («Українська стратегія Гройсмана»)

Іванівська — Михайло Кулик — («Українська стратегія Гройсмана»)

Козятинська — Тетяна Єрмолаєва («Українська стратегія Гройсмана»)

Глуховецька — Олександр Амонс («Європейська Солідарність»)

Махнівська — Павло Кузьмінський ( «За майбутнє»)

Самгородоцька — Сергій Лановик («Батьківщина»)

Крижопільська – Володимир Василишен («Українська стратегія Гройсмана»)

Городківська — Олена Резнік (самовисуванка)

Липовецька — Микола Грушко – «Українська стратегія Гройсмана»

Турбівська — Ігор Соць («Українська стратегія Гройсмана»)

Літинська — Анатолій Бичок – («Батьківщина»)

Могилів-Подільська — Геннадій Глухманюк («Слуга народу»)

Вендичанська — Анатолій Єфремов («За майбутнє»)

Яришівська — Олександр Кухарчук («Європейська Солідарність»)

Мурованокуриловецька — Галина Цибульська (самовисуванка)

Немирівська — Віктор Качур (самовисуванець)

Брацлавська — Микола Кобринчук(«Українська стратегія Гройсмана»)

Райгородська — Віктор Михайленко (самовисуванець)

Оратівська — Галина Лошак («Європейська Солідарність»)

Піщанська — Олександр Крижанівський («Українська стратегія Гройсмана»)

Студенянська — Олексій Кирнасівський (самовисуванець)

Погребищенська — Сергій Волинський (самовисуванець)

Теплицька — Руслан Трамбовецький «Батьківщина»

Соболівська — Віра Асауленко (самовисуванка)

Тиврівська — Сергій Кицишин («Європейська Солідарність»)

Гніванська — Володимир Кулешов («Українська стратегія Гройсмана»)

Сутисківська — Леонід Дідух (самовисуванець)

Томашпільська — Валерій Немировський («Українська стратегія Гройсмана»)

Вапнярська — Олександр Горенюк (самовисуванець)

Тростянецька — Людмила Червонецька (самовисуванка)

Ободівська — Костянтин Ременюк («Батьківщина»)

Тульчинська — Валерій Весняний («Українська стратегія Гройсмана»)

Шпиківська — Микола Кривоцюк («Батьківщина»)

Хмільницька — Микола Юрчишин («ЗА МАЙБУТНЄ»)

Жданівська — Станслава Ядвіжина («Українська стратегія Гройсмана»)

Уланівська — Олександр Крученюк («Батьківщина»)

Чернівецька — Олена Бень («Українська стратегія Гройсмана»)

Бабчинецька — Ніна Зварич («Українська стратегія Гройсмана»)

Чечельницька — Світлана Полісіка (Батьківщина»)

Ольгопільська — Микола Савченко («Сила і честь»)

Шаргородська — Володимир Барецький («Батьківщина»)

Джуринська — Галина Попсуй («Українська стратегія Гройсмана»)

Мурафська — Олег Литвиненко(«Українська стратегія Гройсмана»)

Ямпільська — Сергій Гаджук («Українська стратегія Гройсмана»)

Проте слід мати на увазі, що це ще не остаточні результати. І в тих громадах, де розрив між першим та другим місцем невеликий, ситуація теоретично може змінитися – скажімо, внаслідок судових рішень.

Також повідомляється, що суперечності виникли у Яришівській ОТГ: Могилів-Подільський відділ поліції зʼясовує, чи був факт підробки протоколу підрахунку голосів членами дільничної виборчої комісії у селі Юрківці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені