Небезпека тихого полювання

На Вінниччині лише впродовж минулого тижня зареєстровано 21 випадок отруєння грибами.

Зокрема, постраждало близько трьох десятків осіб (5 родин) в тому числі й дев’ятирічна дитина. На щастя, обійшлось без жертв. Переважна більшість випадків отруєнь сталась через те, що люди помилково вживали отруйні гриби, сприймаючи їх за їстівні. Крім того, до нещастя може призвести порушення правил термічної обробки грибів або їхній збір біля узбіч дороги. У цьому разі вони, немов губка, всотують в себе всі шкідливі викиди автомобільного транспорту.

Симптоми отруєння грибами:

– нудота, блювота, біль у животі, розлад шлунку, підвищення температури тіла – з’являються впродовж 30-60 хвилин після вживання неякісних грибів.

– галюцинації, розлад або втрата свідомості, порушення дихання та серцевої діяльності – найнебезпечніші симптоми, які з’являються впродовж двох години після вживання грибів, що вражають нервову систему. Якщо постраждалому не надати медичну допомогу у перші години, то врятувати його життя складно.

При цьому найбільш отруйними вважають токсини блідої поганки, мухоморів, сморжів – підступність їх у тому, що отрута, потрапивши до шлунку, впродовж тривалого часу (інколи навіть до трьох діб) може не викликати жодних симптомів. Ознаки отруєння можуть проявитися лише тоді, коли у шлунку не залишиться жодного сліду від грибів, а людина вже й забуде, що їх їла. Варто зазначити, що в Україні зустрічається близько 80 видів неїстівних шапинкових грибів. Приблизно 20 із них особливо небезпечні для життя людини. Отож, аби уникнути отруєння дикорослими грибами, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області рекомендують дотримуватись таких правил:

– ніколи не кладіть у кошик не відомі вам гриби та остерігайтесь пластинчастих грибів;

– під час посухи взагалі відмовтесь від збору грибів, у спеку змінюється обмін речовин в організмі гриба, він втрачає воду і накопичує токсини;

– не збирайте гриби, у яких нечітко виражені морфологічні ознаки;

– не збирайте гриби поблизу узбіч чи на радіаційно забруднених територіях;

– уважно перевіряйте зібрані гриби перед тим, як починати готувати страву або робити заготівлі;

– ніколи не вживайте гриби у сирому вигляді;

– відібрані гриби спочатку промийте, а потім відваріть декілька разів у підсоленій воді протягом 30 хвилин;

– готові страви з грибів зберігайте на холоді в емальованому посуді, але не більше доби;

– не купуйте гриби на стихійних ринках чи у продавців на автошляхах;

– безпечніше купувати гриби на стаціонарних ринках, де вони проходять ветеринарно-санітарний контроль;

– краще взагалі відмовитись від споживання дикорослих грибів, як від продукту, а споживати штучно вирощені печериці або гливи, купуючи їх у магазинах!

Якщо після споживання грибів ви помітили нездорові ознаки (нудота, блювота, головний біль, галюцинації тощо):

– негайно викликайте швидку допомогу, а до її приїзду промийте шлунок 1-2 літрами розчину марганцівки або сольового розчину. Пийте багато рідини.

– при полегшенні симптомів все одно зверніться до найближчої лікувальної установи.

– якщо після отруєння залишились гриби – в жодному разі не викидайте їх, аналіз допоможе лікарям швидше визначити вид отрути, яка потрапила в організм.

Бережіть себе і своїх близьких! Будьте обачними! �k

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені