Місцеві вибори: проміжні результати

Обласна територіальна виборча комісія опрацювала менше половини протоколів, однак ймовірні результати виборів відомі завдяки паралельному підрахунку штабів

Обласна ТВК у Вінниці продовжує приймати протоколи – на вечір 2 листопада опрацьовано виборчу документацію лише 28 ОТГ з 63.

Вінницька обласна рада

За результатами паралельного підрахунку голосів, на виборах до місцевих рад усіх рівнів у Вінницькій області перемагає «Українська Стратегія Гройсмана». Зокрема, до Вінницької обласної ради партія експрем’єра Володимира Гройсмана набирає 45,12%. Тоді як найближчий конкурент «Європейська Солідарність» отримала лише 12,03% підтримки виборців області. «Батьківщину» підтримало 11,05%, «Слугу народу» – 8,03%, «Опозиційну платформу – За життя» – 6,71%, «За майбутнє» – 6,64%.

Вінницька міська рада

На виборах до Вінницької міської ради «УСГ» набирає 51,44%, фактично потроївши минулорічний «парламентський» результат. «Європейська Солідарність» здобула 13,3%, «Слуга народу» – 7,16%, «Опозиційна платформа – За життя» – 6,58%. ВО «Батьківщина» до міської ради вперше за багато років не проходить – набрала лише 3,75% голосів.

Голови ОТГ

Щодо переможців на виборах міських, селищних та сільських голів у 29 ОТГ області перемогли кандидати від «Української Стратегії Гройсмана», по сім – від «Батьківщини» та «Європейської Солідарності», по троє – від «Слуги народу» й «За майбутнє», по одному – від «Сили і честі» і «Нашого краю», а також 11 самовисуванців.

Станом на сьогодні офіційно оголошено результати виборів на посаду мера Жмеринки – переміг Анатолій Кушнір, який і до того очолював громаду міста і балотувався від «Української Стратегії Гройсмана».  Він набрав 9564 голоси (62,72%). Найближча конкурентка Кушніра Ольга Боровська, яка балотувалася від політичної партії «Сила і Честь», набрала 2025 голосів (13,28%), третій результат у Зіновія Трахтенберга, висуванця партії «Пропозиція», який набрав 1099 голосів (7,2%).

Головою Сутисківської селищної ради обрано самовисуванця Леоніда Дідуха, який донині очолював цю саму громаду.

Селищного голову було переобано й у Тиврові. Безпартійний Сергій Кицишин йшов на вибори самовисуванцем і переміг з результатом 25,2%. Він отримав підтримку 1090 виборців громади.

Голова Глуховецької селищної ради Олександр Амонс теж переобраний на другу каденцію. Він балотувався від «Європейської Солдіарності» і одержав підтримку 74,48%, або 2861 голос.

Офіційно оприлюднено результати виборів шести сільських голів. Головою Агрономічної сільської ради обрано Сергія Сітарського, головоюДжулинської сільради став Петро Швець, головоюМурафської сільради обрали Олега Літвіненка, головою Городківської сільради стала Олена Резнік, головою Махнівської сільради обрали Павла Кузьмінського, головою Самгородоцької сільради обрано Сергія Лановика.

Також вже відомо, що другого туру виборів у Вінниці не буде. Сергій Моргунов переміг із результатом 68,9%.

Не обійшлося під час підрахунку голосів й без порушень. Зокрема, виникли суперечності в Яришівській ОТГ. Могилів-Подільський відділ поліції з’ясовує, чи був факт підробки протоколу підрахунку голосів членами дільничної виборчої комісії у селі Юрківці. Ще в одній ОТГ – Уланівській (Хмільницький район) – вибори можуть бути визнані недійсними через численні скарги щодо виборчих порушень. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені