Мобільні групи на варті карантину

За минулий тиждень організовані мобільні групи з перевірки закладів на дотримання правил карантину в обласному центрі  навідалися до понад пів тисячі суб’єктів господарювання. До складу груп увійшли представники  департаменту адміністративних послуг, Муніципальної варти, працівники Держпродспоживслужби та  Національної поліції.

Новоорганізовані мобільні групи проводили перевірки на продовольчих ринках, у великих мережевих магазинах, торговельних центрах та інших об’єктах торгівлі. Найперше звертали увагу, чи проводиться температурний скринінг у закладах, чи наявні засоби індивідуального захисту, чи є попереджувальні інформаційні листи на вхідних дверях, чи нанесені попереджувальні стрічки для дотримання відстані між покупцями в місцях розрахунку.

За дорученням очільника міста мобільні групи провели майже 80 перевірок щодо дотримання карантинних вимог у закладах громадського харчування та в роботі розважальних центрів у нічний час. Під час обстеження групи склали 12 протоколів про адміністративне правопорушення, 8 – про порушення санітарних норм, 1 – щодо порушення правил карантину людей та 3 протоколи за порушення правил торгівлі на ринках.

Варто зазначити, що й надалі працівники Муніципальної варти продовжують здійснювати перевірки закладів торгівлі щодо дотримання карантинних вимог та проведення протиепідеміологічних заходів. Але відповідальність щодо ймовірного розповсюдження вірусу лягає не лише на бізнес-структури. Про особисту безпеку мають дбати й самі вінничани, а в разі нагальної потреби йти на свідому самоізоляцію.

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені