Думали, що «найрозумніші»

У Вінниці студенти купували відповіді до екзаменаційних тестів у хакерів, котрі втручались у роботу комп’ютерних програм та інформаційних ресурсів вищих навчальних закладів.

Наразі незаконну діяльність припинено. За словами начальника ГУНП у Вінницькій області Івана Іщенка, правопорушники отримали доступ до екзаменаційних тестів, відповіді на які в подальшому продавали студентам цих вишів.

У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 361 Кримінального кодексу України (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних, автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) у одного з учасників групи слідчі провели обшук, під час якого вилучили комп’ютерну техніку з доказами протиправної діяльності, а також sim-карти операторів стільникового зв’язку, банківські платіжні картки, на які надходили гроші від оборудок.

За попередньою інформацією, зловмисники здійснювали DDoS-атаки на офіційні сайти навчальних закладів та отримували доступ до файлів, які містять відповіді на екзаменаційні тести.

,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені