Трагедія у Васютинцях

Цю стражденну родину чорна іронія долі переслідує вже багато років. Нещастя почалися ще тоді, коли молода жінка Ольга Р. народила двох хлопчиків з вадами зору. Тривалий час вони виховувалися в спеціалізованому інтернаті, а згодом через недугу померли.
Від другого шлюбу в Ольги з’явилися на світ ще дві дівчинки та хлопчик. З них лише наймолодша Тетяна була здоровою. Вона вийшла заміж і проживає в Жмеринці. Саме від неї поверталася того вечора 11 листопада Ольга. Коли жінка добралася додому і зайшла до хати, то побачила на одному ліжку під грубою бездиханні тіла 61-річного чоловіка Ігоря та старшої дочки Наталі, 1990 р. н.
Про цей випадок розповіла кореспонденту «Вінниччини» голова Луко-Барської громади Ірина Мельник.
– Мешкали Ольга з Ігорем тихо і мирно, вели закритий спосіб життя, ні до кого не ходили на посиденьки і в себе не приймали гостей. Дещо дивувала поведінка чоловіка, який ніде не працював і навіть не був приписаний у Васютинцях, зате багато читав книг… Наталя – інвалід дитинства першої групи, була лежачою хворою.
Зараз важко стверджувати, що сталося того фатального вечора, але за припущенням правоохоронців, трагедія сталася від удушення чадним газом.
Віктор Зеленюк
Барський район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені