Як вінничани вже «зустріли» Новий 2021-ий у Карпатах

Застереження

Вінничанина Тараса знаю особисто. Щирий, привітний, компанійський молодий оптиміст. Незважаючи ні на які коронавіруси, він ще на початку осені не без зусиль спершу переконав свою дружину, а потім і дві сім’ї кумів разом зустрічати наступний Новий рік у Карпатах. Мовляв, наймемо будиночок, поїдемо своїми машинами, тільки у своєму колі спілкуватимемось – і все буде гаразд!

На одному із сайтів дуже завчасно знайшов недорогу рекламу гарного будиночка – всього за 3600 гривень на добу, зв’язався з рекламодавцем, скинулись з кумами по 1200 гривень. Особисто знаю і Тарасову куму Олену, яка детальніше розповіла, як усе складалось далі:

– Кум аж дуже хотів тієї поїздки, а ми вагались. Можливо, саме тому не особливо приглядались до  реклами, хоча певні сумніви закрались з самого початку. По-перше, дуже дешево. По-друге, під час переговорів із Тарасом «власник будиночка» схильний був говорити лише в неробочий час (чи не у в’язниці він часом?). По-третє, після отримання грошей новоспечений партнер почав вимагати доплату. По-четверте, реклама подана українською мовою й українськими буквами, але з допущених помилок помічалось, що готував її хтось російськомовний. Чому так, невже в наших Карпатах не знайшлося надійного знавця української? На жаль, на все це ми звернули увагу вже після того, як відправили гроші бозна-кому. Також після того змогли розшукати в Інтернеті «закуплений» нами на Новий рік будиночок, який насправді виявився не в Карпатах, а в… російській Карелії.

Звісно, Тарас звернувся до кіберполіції. Вона виявила, що гроші відправлено на картку, відкриту на ім’я студента із Запоріжжя, а «рекламодавець» світив паспорт жителя Луцька. Чи вдасться поліціянтам розшукати злочинців, важко сказати. Скоріше за все, вони десь якщо не у в’язниці, то в Росії. Втім різниця невелика: виходить, недарма Росію здавна назвали тюрмою народів.

Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені