Загадкова географія отруєнь

ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області оприлюднило статистику отруєнь грибами впродовж другої половини жовтня і першої – листопада. Цифри вражають: 60 випадків,  потерпіли 73 людини.

Не дивно, що сумним лідером є Вінниця з Вінницьким районом – 26 випадків, бо зазвичай міські жителі гірше розуміються у грибах. А ось аномально багато – понад два десятки – отруєнь сталося у південно-західному куточку області. По вісім у Мурованокуриловецькому та Чернівецькому районах і п’ять – у Могилів-Подільському районі. Таке враження, ніби там ніколи не ходили на «тихе полювання», а тепер новачки масово подалися в ліси. Бо з традиційно грибних, тобто доволі заліснених районів, хіба що Жмеринський дав аж шість випадків отруєнь. Три випадки в місті Ладижин. У решті районів по одному, а переважно – жодного випадку.

Хай це буде випадковим збігом, але жодного випадку і в усіх центрально-східних районах області, за висвітлення яких відповідає автор цих рядків і які є лідерами у передплаті «Вінниччини». А наша газета впродовж десятиліть тему грибів не випускає з поля зору…

Тепер головне – про названі Держпродспоживслужбою причини отруєнь: рядовки, маремухи, мухомори, навіть білі гриби та придбані на базарі невідомі плодові тіла. Складається враження, що нерідко люди так і не знають, чим саме отруїлися. Почнемо з рядовок. Їх є багато всяких – від їстівних до смертельно отруйних. І всіляких двійників у них вистачає. Тому для себе, наприклад, вирішив не збирати їх ніяких, за винятком фіолетових, хоча ті є й умовно їстівними. Причина? Бо молоду рядовку фіолетову ніколи ні з чим не сплутаєш! Але дотримуюсь таких правил. Щойно повернувся з лісу, одразу ж перебрав «улов», порізав доволі дрібно, замочив у підсоленій воді бодай на кілька годин, ретельно промив, відварив не менше двадцяти хвилин, виливши відвар, знову ретельно промив. Довго у холодильнику не тримаю – або одразу ж готую, або – на заморожування.

Що стосується маремух, то одні довідкові джерела зараховують їх до умовно їстівних, інші – до їстівних. Я ж для себе ще з юності назавше запам’ятав настанови стареньких бабусь, яких зустрічав у лісі: «Здирай з шапок маремух шкурку, бо «вліяє»! Та й без того споживати природну луску поверх  грибів навіть гидко, а любителі готувати гриби поспіхом і недбало, на жаль, не перевелися. Все-таки висловлю припущення, що отруїтися могли не маремухами, а подібними до них мухоморами пантерними, про що вже писав в одному з попередніх номерів.

Щодо отруєнь білими грибами, то дехто такими називає білого кольору гриби, серед яких вистачає отруйних. А від справжніх білих могли потерпіти хіба що ті, хто збирав їх біля інтенсивних автотрас, смітників (запаскуджених негідниками посадок у нас вистачає), оброблених хімікатами полів (хоча сезон їх активного використання вже позаду).

На диво, зовсім не згадувались отруєння опеньками, хоча сезон їх збирання в розпалі. Крім того, частина джерел заносить цих народних улюбленців усе-таки до умовно їстівних, а деякі види несправжніх опеньків – до смертельно отруйних. Отже, обережність і ще раз обережність!

Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені