Сало та вершкове масло проти коронавірусу?

Деякі продукти хоч і не допоможуть негайно одужати  від підступної хвороби, але можуть запобігти зараженню чи полегшити перебіг, стверджують  науковці. 

1. Сало. Саме цей продукт дієтологи радять їсти для профілактики коронавірусу. Фахівці пояснюють: споживання свіжого сала допомагає зміцнити імунітет і покращує захист організму від різних хвороб, включаючи коронавірусні інфекції. Справа в тому, що в холодну пору року ми потребуємо певних доз жирів, які підтримують захисні функції організму, забезпечують його енергією, яка потрібна для функціонування імунної системи. Крім того, жир сприяє кращому засвоєнню вітамінів, у тому числі А і Е, які зміцнюють імунітет. До речі, смажити сало не варто: нагрівання до температури вище 40 градусів позбавляє його корисних властивостей.

2. Авокадо. За словами медиків, авокадо ефективно захищає взимку організм від вірусів. Цей фрукт містить вітамін D, омега-жири, вітамін E, які допомагають зміцнити здоров’я і підтримувати імунітет. Фахівці радять вживати фрукт в першій половині дня, наприклад, використовуючи його в бутербродах замість вершкового масла. Щоправда, людям із проблемами з печінкою попередньо потрібно порадитися з лікарем.

3. Вершкове масло. У зв’язку з тим, що коронавірус найчастіше вражає легені, можна нагадати про те, що для повноцінної роботи легенів потрібно їсти вершкове масло. Дієтологи погоджуються: наші легені – це дуже жирозалежний орган, і без повноцінного надходження жирів в організм їхня робота порушується. Тому жири, безумовно, важливі для нормального функціонування легеневої тканини, але бутерброди з маслом, на жаль, не захистять від коронавірусної інфекції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені