Учні Тиврівського району повернулися за парти

Відповідно до рішення уряду про встановлення карантину «вихідного дня» та перехід до загальнодержавного «помаранчевого» рівня епіднебезпеки з 16 листопада учні Тиврівського району знову сіли за парти. Нагадаємо, що минулого тижня у зв’язку з перебуванням району в «червоній» зоні стаціонарне навчання в закладах було припинене. Цього разу навчаються всі – від першачків до випускників. Також повноцінно працюють дошкільні установи та позашкільні освітні гуртки.

-У нас в районі 25 закладів загальної середньої освіти, 19 дошкільних закладів освіти, 2 заклади НВК і 1 позашкільний навчальний заклад. Всі повернулися за парти. Вивчивши ситуацію із захворюваністю – а її ми вивчаємо щодня – констатували, що великої кількості захворюваності немає по школах, взагалі дуже мало діток хворіє, прийняли рішення повернути повноцінне навчання. Особливо в сільській місцевості, в школах І-ІІ ступенів хворих на ковід дітей немає, іноді ГРВ поодиноке трапляється. До всього, у школах І-ІІ ступенів навчається невелика кількість учнів, немає переповнених класів. Це в середньому 10-15 учнів в класі в малокомплектних школах. Усім старшокласникам впродовж тижня начитуються найскладніші теми, – розповіла нам начальниця відділу освіти Тиврівської РДА Людмила Касянчук.

За її словами, як навчальний процес триватиме далі, вирішать наприкінці тижня, залежно від кількості хворих. Нині в районі на Covid-19 хворіє два педагоги, один лікується вдома, інший перебуває в Крижопільській лікарні. У всіх освітніх закладах проводиться термометрія, є ізоляційні кімнати, достатньо дезінфекторів. Але окремі батьки не наважуються відпускати дітей до школи.

– Є батьки, які побоюються за здоров’я своїх дітей і просять залишити їх на дистанційній формі навчання. Особливо багато таких вихованців у Тиврівському ліцеї, де учні проживають. Таким пішли назустріч – вони під’єднались до платформи і спостерігають за уроками в онлайн-режимі, – додала Людмила Леонідівна.

– Учні повернулись до 6 шкіл, 2 закладів позашкільної освіти, 7 – дошкільної. Діти всіх класів навчаються стаціонарно, – у свою чергу прокоментував ситуацію в Гніванській ОТГ секретар міськради Андрій Висідалко. – Хворих на коронавірус ні серед учнів, ні серед педагогів у нас немає, не було їх і минулого тижня. Трошки раніше були хворі вчителі, але це був період канікул, і вони вже одужали. Ситуацію по стану здоров’я моніторимо щодня.

Юлія РАЗАНОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені