Валерій Коровій відмовився від депутатського мандата

Колишнього голову облдержадміністрації Валерія Коровія на нещодавніх місцевих виборах було обрано депутатом обласної ради від партії «Українська стратегія Гройсмана». Під час першої сесії облради, що відбулась 20 листопада, він увійшов до фракції цієї партії та був обраний головою однієї з семи постійних депутатських комісій – комісії з питань економіки, фінансів та бюджету.

Проте сьогодні Валерій Коровій заявив про своє рішення скласти повноваження депутата обласної ради. Про це він повідомив на власній сторінці в соцмережі «Facebook».

Валерій Коровій зазначив, що по завершенню виборчої компанії та особливо в процесі підготовки і проведення першої сесії новообраної обласної ради все частіше почали виявлятися «прояви того, що вступає в протиріччя з моїми поглядами на чесність, порядність, відкритість і відчуття команди». Тому, «з огляду на це і на небажання створювати дискомфорт у роботі нового керівництва обласної ради», він написав заяву про складання повноважень депутата обласної ради 8-го скликання.

​«Хотів би наголосити, що це рішення було прийнято мною рівно два тижні тому, проте я не хотів нашкодити тим моїм колегам, які «пропахали» виборчу кампанію і щиро вірили в перемогу. Я залишаю обласну раду, та не залишаю моїх виборців… Все тільки починається!», – написав Валерій Коровій і додав фото заяви на ім’я голови облради Вячеслава Соколового, датованої 23-м листопада.

Нагадаємо, що В. Коровій очолював Вінницьку ОДА з 27 лютого 2015-го по 18 вересня 2019 року, а на момент реєстрації кандидатом у депутати обласної ради працював радником Вінницького міського голови.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені