Випив чарку – знайшли в ставку

Останніми роками не таланить селу Купчинці – нерідко тут доводиться переживати трагічні моменти. І в зоні проведення АТО/ООС воно втратило чи не найбільше своїх уродженців, і в мирний час у мирному місці банальне повернення з роботи може обернутися нещастям. Особливо якщо чоловіки, завершивши робочий день, вирішують випити по чарці.

За попередніми даними, саме так і сталося днями в Купчинцях. Коли передпенсійного віку чоловік, який працював на Дашівському ремонтно-механічному заводі, ввечері не повернувся додому, його рідні захвилювались. Як виявилось, було чого. Бо наступного дня його  тіло  працівники ДПРЧ-18 витягли з місцевого ставу.

Біля водойми є місця, де темної пори доби ходити ризиковано, – каже  в. о. сільського старости Валентина Мазур. – Тому ми змушені виходити на асфальт – благо, що рух на ньому в наших краях неінтенсивний. Наскільки відомо, вечеря в чоловіків того трагічного дня не була «сухою», а як у цілому законослухняний, безконфліктний чоловік опинився у воді, має відповісти розслідування.

Микола КАВУН

Іллінецький район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені