Величезний вантаж везли в супроводі патрульних

Дві гігантських труби провезли 25 листопада автомобілем-тягачем через Вінницьку область. Перевезення супроводжували автомобілі Патрульної поліції.

Транспортування такого величезного вантажу подекуди спричиняло затори на автошляхах і питання на зразок «Що це було? Мабуть, НЛО…». Дехто висловив версію, що «розпиляли цукрозавод і вивозять жомосушарку», також повідомлялося, що труби є частиною обладнання для цементного заводу.

«Патрульні поліцейські часто здійснюють супровід великовагового та великогабаритного вантажу. Це відбувається в тих випадках, якщо ширина великогабаритного транспортного засобу спеціального призначення перевищує 3,75 м чи довжина 30 м або він під час руху хоча б частково займає смугу зустрічного руху. Також повинен бути відповідний дозвіл, погоджений уповноваженим підрозділом Національної поліції, – повідомили на сторінці Патрульної поліції Вінницької області у «Facebook». – Супровід такого вантажу ми здійснюємо в межах свого регіону. Сьогодні супроводжували великоваговий вантаж до кордону з Хмельницькою областю, де передали його хмельницьким колегам».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені