Російську телеведучу не пропустили через кордон у Могилеві-Подільському

Як повідомили на сайті Державної прикордонної служби України, 29 листопада у пункті пропуску «Могилів-Подільський» прикордонники зупинили громадянку Молдови, яка раніше незаконно відвідувала окупований Росією Крим. Жінка виявилась ведучою російського каналу «РБК».

Згадана громадянка слідувала автобусом із Молдови на в’їзд в Україну та планувала транзитом проїхати до Росії. Під час паспортного контролю відносно жінки спрацювала база даних прикордонного відомства, адже співробітники ДПСУ вже мали попередню інформацію про її незаконні подорожі в окупований Крим.

Для з’ясування всіх обставин була проведена додаткова перевірка. Вдалося встановити, що 39-річна жінка працює ведучою новин на російському телеканалі «РБК», а до цього працювала на низці інших каналів. У 2018 році влітку вона порушила порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, відвідавши український півострів з території Російської Федерації. Порушниця підтвердила, що здійснювала поїздку до Криму «на якомусь поромі».

За такі дії прикордонники відмовили іноземці в перетинанні кордону і на 3 роки заборонили їй в’їзд в Україну. Порушницю було повернуто у зворотному напрямку.

Пізніше у соцмережах та ЗМІ повідомили, що йдеться про телеведучу Світлану Чебан.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені