«Включились» у роботу

Виборці Якушинецької об’єднаної територіальної громади на чергових виборах своїм головою переобрали попереднього очільника громади  Василя Романюка, а також новий депутатський корпус, до якого увійшли дев’ять депутатів з минулого скликання. Така довіра обумовлена у першу чергу результатами минулої п’ятирічної діяльності та злагодженістю роботи депутатського корпусу.

На першій сесії голова присягнув на служіння громаді й вручив депутатські мандати народним обранцям. Виняткова важливість цієї сесії полягала у тому, що вона носила установчий характер, де закладалися підвалини майбутньої роботи. Цього дня створили постійно діючі комісії, обрали секретаря ради, старост у старостинських округах, затвердили регламент роботи сільської ради, утворили виконавчий комітет й обговорили інші важливі розпорядчі питання.

Вже шосте скликання поспіль секретарем Якушинецької сільської ради обрали Катерину Костюк. Старостою сіл Ксаверівка, Лисогора, Майдан, Слобода-Дашковецька призначили Валентину Міхайлову, у Некрасовому, Широкій Греблі – Андрія Фостика, у Пултівціх, Махнівці, Лисянці – Зою Заверуху, у Дашківцях, Лукашівці, Іскрині – Тетяну Третяк, у Микулинцях, Ріжку – Василя Шумського.

Важливо те, що, розпочавши свої повноваження й провівши усі передбачені законом необхідні організаційні процедури зі створення структури, депутати одразу включилися в роботу й розглянули нагальні питання стосовно змін до чинного бюджету та поданих громадянами електронних петицій.

Всього 26 депутатів Якушинецької сільської ради та меж виборчих округів допомагатимуть голові «тримати руку на пульсі» кожен у підзвітному йому секторі, а саме: Галина Денисюк, Володимир Довгань, Тетяна Катілова, Василь Янчук, Олександр Кривов’яз, Катерина Костюк, Надія Іванчук, Андрій Кукурудза, Ліна Бровченко, Людмила Марценюк, Людмила Бабій, Олександр Мельник, Володимир Онищук, Сергій Откаленко, Анатолій Бельдій, Анатолій Гаврилюк, Юлія Самохвалова, Володимир Андрущенко, Сергій Когут, Олексій Коломієць, Юрій Краківський, Наталія Курдибаха, Ярослав Підгорняк, Дмитро Шевчук, Олег Мельник, Тетяна Третяк.

– За першу каденцію ми напрацювали механізм роботи з сільськими радами, тому перейти на формат «старостівський округ» для нас не було проблемою, –  зазначає Василь Романюк. – Людей так просто не звільняли, а прораховували всі можливі варіанти для укомплектування штату. Ми підійшли до цього питання з логістикою, пропонували працівникам сільрад альтернативні варіанти з працевлаштування і завжди були готові вислухати пропозиції кожного мешканця громади. Старостівські округи ми ще остаточно не затвердили, а попередньо розподілили території обслуговування за конкретним старостою. Також ми намагалися максимально наблизити ЦНАП до мешканців найвіддаленіших сіл. Для цього за кожним населеним пунктом буде, окрім старости, закріплений ще й адміністратор, який прийматиме документи на всі види надання адмінпослуг (а їх понад 90) в громаді, аби люди не витрачали по пів дня на дорогу в обидва напрямки. Все робиться для зручності й комфорту населення нашої ОТГ.

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені