Молодим дорога

У виборах на посаду Луко-Мелешківського сільського голови переміг 31-ний секретар місцевої сільради Богдан Августович, кандидат від «Української Стратегії Гройсмана». Його підтримали понад 34% жителів громади. Загалом участь у місцевих виборах взяли понад 4 тисячі 400 людей.

Відповідно до статті 17 Закону України «Про місцеві вибори» на території сільської ради було утворено 8 виборчих округів, на яких балотувалося 83 кандидати на посади депутатів сільської ради. За місце сільського голови боролися сім кандидатів: Богдан Августович, Сергій Ваколюк, Олександр Комісарчук, Лариса Мельничук, Володимир Сич (ексголова громади), Василь Скрипнюк та Наталія Юрченко. Богдан Іванович переміг своїх опонентів з великим відривом.

На першій установчій сесії Луко-Мелешківської ОТГ прийняти до відома факт початку повноважень 22-х депутатів сільської ради 8-го скликання. Ними стали: Раїса Лоза, Дмитро Проценко, Василь Скрипнюк, Віталій Філіппов, Вадим Бондар, Сергій Стахов, Віталій Сулима, Віталій Школьний, Анжела Липа, Сергій Ломов, Марина Ільченко, Володимир Черняк, Наталія Вишневська, Юрій Марущак, Людмила Кислуха, Вадим Якимчук, Наталія Гричина, Олександр Завертаний, Ніна Пугач, Оксана Шеванюк, Юрій Парфенюк, Володимир Ткаченко. Секретарем сільської ради обрали Оксану Шеванюк.

Крім того, на сесії затвердили структуру та чисельність апарату сільської ради та її виконавчих органів, створили лічильну комісію та затвердили кількісний та персональний склад постійних комісій сільської ради.

Враховуючи результати перших виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних та міських голів, факт набуття повноважень Луко-Мелешківською сільською радою та посилаючись на відповідну законодавчу базу, народні обранці взялися за питання реорганізації Хижинецької сільської ради Сокиринецької ОТГ та Пилявської сільської ради шляхом приєднання до Луко-Мелешківської сільської ради.

Під час обговорення цього питання вислухали звернення жителів Сокиринецької ОТГ. Їхнє клопотання стосувалося утворення старостівських округів. Представник громади довів до відома депутатів та голови колективне звернення щодо створення  Хижинецького  старостинського  округу. Уповноважений попросив депутатів звернути увагу на відсутність прямого автобусного сполучення з Лукою та взяти до уваги успіхи колишнього сільського голови Хижинецької сільської ради – Лариси Мельничук.

Богдан Августович завірив делегацію Сокиринецької ОТГ, що питання утворення старостинських округів на стадії вивчення, а приймаючи дане рішення, ним обов’язково враховуватиметься думка громадськості та чинитимуться дії відповідно до чинного законодавства.

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені