Смачненькі суперхробаки

Личинки зофобаса – це справжній делікатес для птахів, риб, жаб, ящірок та іншої комахоїдної живності. А оскільки розводити цих личинок неважко і порівняно недорого, то дехто навіть прогнозує, що в майбутньому (якщо, не дай Бог, на планеті настане продовольча криза) вони можуть увійти і до людського меню як сировина для виготовлення поживних білкових продуктів. Такі собі маленькі «сухопутні креветки», яких в англомовних країнах називають суперхробаками.

Зофобас моріо – вид жуків із родини чорнотілок, також іноді можна зустріти спотворений варіант назви – «зоофобус». Личинки зофобаса нагадують дротяників (городніх шкідників, що прогризають дірки в картоплі та інших коренеплодах), але крупніші і шкоди не роблять. У природних умовах Південної Америки вони харчуються переважно трухлявою деревиною.

Самиця відкладає близько 200 яєць, за 8-12 днів вилуплюються личинки, через 6-8 тижнів вони припиняють рости, а ще через тижнів 5-6 заляльковуються. Тривалість стадії лялечки – 3 тижні, після цього виводиться жук, спочатку він світлий, за кілька днів чорніє. Тривалість життя дорослої комахи – близько 10 місяців… Як показала практика, зофобас може нормально розвиватися за кімнатної температури, проте всі процеси його розвитку відбуваються дещо швидше за оптимальної температури, яка становить близько +27 градусів.

Личинки зофобаса в промислових масштабах вирощують на птахофермах деяких країн, де їжею для них слугують зерновідходи, тирса та інша підстилка, навіть мертві птахи. А сам зофобас, у свою чергу, служить калорійним додатком до раціону птахів.

Для потреб домашніх улюбленців можна розводити цих личинок у кімнаті чи іншому теплому приміщенні – в пластиковому чи скляному посуді, заповненому кількасантиметровим шаром тирси (обов’язково не хвойної). Стартувати «жукоферма» може з десятка комах обох статей. Годувати їх слід і вологими кормами (овочі та фрукти), і сухими (вівсяні пластівці, висівки тощо).

Після появи личинок дорослих жуків потрібно відсадити. Але можна для відокремлення личинок використати те, що вони люблять закопуватися глибше. Тому в посудині з жуками роблять сітчасте або дірчасте дно, ставлять її в більшу посудину, теж із субстратом, і личинки «переселяються» донизу через дірочки у дні.

Личинки заляльковуються лише поодинці, а в тісноті та за достатньої кількості корму можуть довго не перетворюватися на дорослих комах. Цю особливість використовують, якщо вони потрібні не для розмноження, а на лише корм. Адже личинки м’якші та соковитіші, ніж жуки.

Вінничанка Галина Володимирівна розводить зофобасів для годування своїх основних улюбленців – екзотичних ящірок. Розповідає, що ці личинки є висококалорійним кормом, джерелом необхідних білків тваринного походження, адже містять 47% сирого протеїну та 37% жирів. Їх із задоволенням їдять тераріумні ящірки (гекони, еублефари), також це ласощі для скорпіонів, богомолів, сколопендр, павуків-птахоїдів, черепах, домашніх їжаків, щурів, птахів, риб та інших тварин.

– Вирощую зофобаса при кімнатній температурі в березовій та липовій тирсі, на моркві, яблуках, висівках, вівсянці, гамарусі. Тим тваринам, які можуть самі розірвати чи розклювати личинку, її дають цілою, а для таких ніжних, як мої ящірки, треба личинці спочатку розчавити голову, бо вона має сильні щелепи і може прокусити тонку шкіру чи стравохід, – каже пані Галина. – Навіть своїм кішці та собаці я почала давати по кілька личинок на день. І помічаю, що вони поправляються, шерсть починає блищати.

На питання про те, чи є ризик, що ці жуки розбіжаться і стануть шкідниками, Галина Володимирівна відповідає, що хвилюватись не варто: зофобаси-чорнотілки бояться холоду, не вміють впадати в сплячку і тому «на вільних хлібах» не виживуть…

А ще зофобас – хороша наживка для риболовлі. У Чехії виробляють спиртову настоянку на цих личинках. Також вони, можливо, будуть використовуватися для переробки сміття, адже філіпінські студенти виявили, що личинки зофобаса можуть перетравлювати пінополістирол.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені