Втратив пам’ять просто за кермом

46-річний чоловік, який працює водієм вантажівки на одному з вінницьких підприємств і саме здійснював черговий рейс, раптово втратив пам’ять. Забув, хто він, звідки, як його звуть і куди він повинен їхати. Спробував з’ясувати хоча б щось, розмовляючи по мобільному телефону з дочкою, але це не допомогло…

Як повідомили на фейсбук-сторінці Патрульної поліції Вінницької області, дочка водія зателефонувала на 102, і екіпаж патрульних вирушив розшукувати її батька. Згодом поліцейські висловили вдячність небайдужому громадянину, який випадково опинився в цей час поруч із водієм і вказав екіпажу, що їхати потрібно на вулицю Максима Шимка, до лісоторгової бази.

По прибутті на місце події патрульні Наталя Панченко і Микола Ковчук стали заспокоювати розгубленого чоловіка, який все ще нічого не пам’ятав. «Я погано чую. Я не знаю, як мене звати. Я нічого не розумію…», – розповів він патрульним, а ще сказав, що дочку Ірину, з якою щойно говорив, він теж не пам’ятає. Інспектори викликали «швидку», також у телефонному режимі зорієнтували дочку про місцеперебування її батька.

Коли приїхали медики, у чоловіка почала терпнути рука. Працівники «швидкої» запідозрили в нього ознаки інсульту, тому госпіталізували водія до лікарні.

«Схожі виклики ми отримуємо не вперше, – зазначили у Патрульній поліції області. – Нам не відомо, що саме стало причиною такого стану чоловіка. Можемо лише припускати перевтому організму. Тому звертаємось до роботодавців, водії яких перевозять вантажі на далекі відстані: подбайте про відповідний відпочинок ваших працівників. Життя і здоров’я людини – найвища цінність!».

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені