Будинок для переселенців збудують у Вінниці

Домовленість про це підписали керівництво області та ГО «Об’єднання переселенців «Спільна справа».

У 2017 р. за ініціативи згаданої громадської організації було створено житлово-будівельний кооператив «Спільна справа», у травні 2018-го стартувало виділення земельної ділянки, згодом проведено громадські слухання та вирішено виділити ділянку на вулиці Зулінського. Символічно, до речі, що Сергій Зулінський був героєм-«кіборгом» і загинув у Донецькому аеропорту, захищаючи цілісність України.

Цьогоріч Вінницька міськрада виділила кошти на виготовлення проєктно-кошторисної документації, також в оренду передано ділянку площею 0,62 га для будівництва та обслуговування будинку. До цього процесу долучилась і облдержадміністрація, яка підписала меморандум про співпрацю з ГО «Об’єднання переселенців «Спільна справа».

«Ми не можемо бути осторонь проблем людей – нових вінничан. Досвід такої співпраці перший і наразі єдиний в Україні», – зазначив голова ОДА Сергій Борзов та пообіцяв, що область допоможе переселенцям отримати пільгове довгострокове кредитування. У свою чергу, голова «Спільної справи» Юрій Зиков зазначив, що цей проєкт дасть можливість вирішити житлове питання внутрішньо переміщених осіб та стане прикладом для наслідування в інших областях.

Як повідомляє сайт облдержадміністрації, вартість робіт з будівництва будинку для переселенців – 61,5 млн грн. Будівля буде 7-поверховою (105 квартир), також міститиме офісні приміщення в цокольному поверсі, які можуть забезпечити потребу внутрішньо переміщених осіб у робочих місцях.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені