Відійшов у вічність письменник Василь Кобець

На 78-му році життя завершився земний шлях відомого письменника, журналіста і громадського діяча Василя Дмитровича Кобця.

Василь Кобець – автор майже 50-и поетичних, прозових і публіцистичних книг (до 75-річного ювілею його вибрані твори було видано у 12-и томах), лауреат багатьох літературних премій та відзнак. Народився в с. Слободище Іллінецького району, вступив до Вінницького педінституту, а після служби в армії закінчив Львівський національний університет. Свою журналістську працю починав у місцевих газетах на Львівщині та на рідній Іллінеччині, у 70-х роках працював у нашій газеті (тоді «Вінницькій правді»), а згодом протягом довгих років був дописувачем і добрим другом «Вінниччини».

Займався благодійністю і видавничою діяльністю, очолював обласний осередок Конгресу української інтелігенції, у 2002-20005 роках був головою Вінницької письменницької організації. Працював із молоддю як керівник літоб’єднання ім. В. Стуса та привів у літературу не одне покоління літераторів…

Як повідомила родина, прощання із письменником Василем Кобцем відбудеться 26 грудня о 12:00 у філармонійній залі «Плеяда». Редакція «Вінниччини» висловлює співчуття родині Василя Дмитровича та всім, для кого смерть цього видатного українця стала непоправною втратою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені