«Веселу премію» здобули вінничанка та двоє киян

Журі визначило трьох лауреатів Всеукраїнської літературної премії імені Степана Руданського за 2020 рік.

Лауреатами цієї «веселої відзнаки» стали киянин Микола Юрчишин –  фейлетоніст журналу «Перець. Весела республіка», працівник газети «Сільські вісті» – за збірку гумористичних та сатиричних творів «Нічний приблуда»; вінничанка Олена Вітенко – член Національної спілки письменників України – за книги гумору й сатири «У своїй Європі» та «Всяко жнеться»; киянин Сергій Коваль – член Київської організації Національної спілки письменників України – за книгу «ПереВибране».

Як нагадує сайт облдержадміністрації, премія ім. Степана Руданського була заснована у 1994 році, а статус Всеукраїнської отримала у 2006-му. Кандидатів на здобуття Премії можуть висувати творчі спілки, організації, установи, навчальні заклади та громадські об’єднання. Традиційно, вручення премії відбудеться наприкінці січня в Калинівці під час Всеукраїнського свята сатири і гумору імені Руданського.

За словами начальника обласного управління культури і мистецтв Ольги Дернової, у 2021 році в положенні про премію з’явиться ще одна додаткова номінація, про що буде повідомлено згодом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені