Лікарям усе ще потрібна підтримка

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» збирає благодійні пожертви на виготовлення засобів індивідуального захисту для лікарів області. Адже пандемія ще не минула, і саме медики перебувають на передовій боротьби з коронавірусом. Кількість померлих від ускладнень цієї хвороби серед медпрацівників України вже обраховується не десятками, а сотнями осіб.

За зібрані кошти планується закупити матеріали, з яких буде пошито неопренові маски, бахіли та інші засоби захисту для безоплатної передачі медикам Вінниччини. Особи чи організації, які зроблять внесок у цю благородну справу, будуть нагороджені сувенірною продукцією (масками з написом «Допомагаю лікарям» або екоторбинками – у разі залучення значної суми).

Проєкт «Допомагаю лікарям» впроваджує ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» у рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні». Від початку пандемії ця організація разом із соціальним підприємством «Системні рішення» передали медзакладам, громадським організаціям та громадам продукції власного виробництва на 128 600 грн (захисні екрани, маски, дезінфекційні засоби та розхідники для апаратів штучної вентиляції легенів). Також було передано 500 масок, 20 літрів антисептику, 5 захисних костюмів та 10 захисних екранів для шкіл та дитсадків Северинівської громади.

Благодійні кошти можна переказати на рахунок ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»: ЄДРПОУ 34887115, № UA973026890000026007055332008

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені