«Прорив року»

За версією дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» переможцем у номінації «Прорив року» обрали Антонія Внученка. Юному спортсмену вдалося стати призером чемпіонату України з греко-римської боротьби у підгрупі (кадети) у ваговій категорії до 65 кг.

Спортом Антоній захопився ще в дошкільному віці. Відвідував секцію акробатики, а починаючи з 2014 року зацікавився греко-римською боротьбою.

– Мій батько займався боротьбою, тому і я вирішив спробувати, адже бачив перед собою гідний приклад. А потім я ще й молодшого брата «затягнув» до залу. Одразу знайшов у секції друзів. У нас щодня тренування, лише неділя – вихідний. Буває важко, але коли разом з тобою у залі однодумці, дуже комфортно себе почуваєш і не думаєш, що вільного часу у тебе майже немає, – зізнався спортсмен.

Антоній зазначив, що для досягнення нових вершин він щоденно тренується, дотримується збалансованого раціону харчування та уникає шкідливих звичок. Він переконаний, аби досягнути поставленої мети потрібно довго і цілеспрямовано йти до неї, не відволікаючись на щось другорядне. Гасло спортсмена – «Зміцнювати характер та не здаватись» – допомагає йому в спортивній кар’єрі.

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені