Тетяна Рибак здобула «срібло» всеукраїнського туристичного конкурсу

У змаганні за престижну премію «Ukraine Tourism Awards-2020» у номінації «Кращий гід на карантині» були представлені одразу дві вінничанки. Тетяну Рибак на конкурс подав департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міськради, а Ірину Грищук номінував департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА. І обидві наші землячки здобули значну підтримку кристувачів соцмереж та членів журі.

У номінації, в якій Тетяна здобула ІІ місце, змагались гіди, котрі змогли створити цікаві екскурсії та мали попит на них, попри всі коронавірусні перепони, які переживала туристична галузь минулого року.

«Я дізналась про номінування, коли вже побачила безпосередньо на сайті, і була приємно здивована підтримкою людей, – розповіла Тетяна Рибак для «Міста над Бугом». – Бо коли написала пост, і купа людей відгукнулася – безпосередньо ті, які були на екскурсіях, які ще не були на них, але вже чули – і це для мене, як мінімум, дуже гарний показник результату роботи, людям це цікаво. Друге місце для мене надзвичайно цінне, тому що перше місце зайняла моя колега з Одеси Альона Калитинська. Я, якщо чесно, щиро, на всі мільйон відсотків рада її перемозі, тому що вона вже дуже давно у цій галузі. Я ж почала працювати відносно недавно  порівняно з нею – трішки більше року. Тому це «срібло» для мене надзвичайно цінне, навіть, я б сказала, це кредит довіри людей, які підтримали і залишили свій голос у цій номінації».

Тетяна Рибак ще до карантину влаштовувала у Вінниці низку оригінальних екскурсій – одна з них була розроблена для матусь із дитячими візками, інша поєднувала тематику старовинних вуличок забудови архітектора Григорія Артинова та місць, де можна скуштувати смачне вино… А під час карантину, за словами Тетяни, випала нагода показати ближче людей та місця, які поруч. Тому вдалими і захопливими вийшли подорожі Південним Бугом на катері, також тематичні екскурсії, присвячені ролі жінок в історії Вінниці, мальовничим вуличкам, старовинній будівлі психіатричної лікарні тощо.

До речі, в номінації «Кращий туристичний оператор» ІІ місце теж здобули вінничани – туристичний клуб «Бідняжка», учасники якого на початку карантину з пригодами «евакуювалися» з Перу, а потім запровадили онлайн-екскурсії містами України та дистанційні відеомандрівки за участі іноземних гідів.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені