Краса без жертв

Вінницький дует «ІнТоNації» випустив «в люди» новий відеокліп на соціально-екологічну тему.

Молодіжний дует днями оприлюднив хвилюючу відеороботу – кавер-версію на відому пісню. Своєю творчістю у сатиричній формі вокалістки Тоня Пастушенко та Вероніка Ганай висловили протест проти знищення тварин для потреб хутряної промисловості. Своєю роботою дівчата хотіли показати, що краса не завжди потребує жертв.

– Проте тенденції сучасного світу закладають у цей вислів присмак болю, страждань та смерті. Адже сьогодні красою мотивують навіть убивство невинних тварин. Але чи не спотворили ми тим самим значення істинної краси? Можливо, варто зупинитися й переосмислити, чи дійсно самоствердження варте таких вчинків, – вважають авторки пісні.

Працювали над кліпом для дуету вінницьке подружжя митців Юлії та Миколи Комісаренків. Участь у реалізації проєкту взяли також учасниці хореографічного колективу «Молодість», а зйомки кліпу проводили в Креативному просторі «Артинов». Звукозапис роботи здійснили у студії Вінницького обласного молодіжного центру «Квадрат». Загалом над кліпом працювали близько місяця.

Зазначимо, що це вже друга робота гурту на соціально-екологічну тематику. Свою першу пісню дівчата присвятили проблемі шкоди від спалювання опалого листя.

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені