«Рвонуло» в дитсадку

На початку тижня у Вінниці в мікрорайоні «Поділля» на території ДНЗ №7, що на Бульварі Свободи, стався вибух невідомого пристрою. Надзвичайна ситуація сталася на вуличному майданчику дитсадка. Є інформація про одну постраждалу дитину, але спершу повідомлялося про трьох малолітніх дітей.

У поліції зазначили, що інцидент стався на території дошкільної установи близько опівдня, під час прогулянки вихованців. Здетонував невідомий пристрій, схожий на маленький м’ячик-пострибунчик. У поліції припускають, що це був саморобний вибуховий пакет.

Спочатку повідомили, що ушкодження отримали троє дітей, потім стало відомо, що незначний опік отримала одна дитина і, попри те, що швидка допомога приїхала оперативно, її вирішили не госпіталізовувати.

Одна з виховательок ДНЗ розповіла, що діти, які в той час гуляли на майданчику, не травмувалися, пошкоджений лише верхній одяг одного малюка, а вибухівка була серед іграшок, і ніхто з вихованців самостійно нічого не підпалював. Аби встановити, яка саме речовина вибухнула, пропалений одяг відправили на експертизу.

Директорка департаменту освіти Вінницької міськради Оксана Яценко з приводу інциденту зазначила, що вранці, коли дітей повели гуляти, дитина на майданчику знайшла предмет, схожий на м’ячик. Коли вона його підняла, аби роздивитися,  то він розірвався у її руках. Хлопчик при цьому отримав невеликий опік руки, але госпіталізація йому не знадобилася. Припускають, що це могли бути наслідки новорічних святкувань, адже саме після них на дитячих майданчиках з’являються сторонні предмети.

– Сьогодні садочок працює в звичайному режимі. Вранці працівники дошкільного закладу оглянули його територію на наявність підозрілих предметів. Речей, які б могли викликати занепокоєння, не виявили, отже, прогулянку для вихованців закладу дозволили, – зазначила завідуюча ДНЗ №7 Олена Просєкова. – Хлопчик, з яким стався  інцидент, сьогодні відсутній, але лише тому, що його мама взяла на роботі відгул, аби поспостерігати за станом дитини. Решту дітей, які опинилися поруч із вибухом, вже сьогодні батьки привели до садочка. Загалом ситуація спокійна, але ми постійно на варті безпеки наших вихованців.

Правоохоронці визначають, за якою статтею ККУ буде відкрито кримінальне провадження. У день надзвичайної ситуації на місці події працювали правоохоронці та криміналісти. Слідство триває.

Фото взяті з сайту Національної поліції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені