Потрапили з обмороженням до лікарні

Перші міцні приморозки за сезон вже встигла наробити біди. Зокрема, обмороження констатували у трьох вінничан: двоє перебувають у хірургії, один – в реанімації. Ось що повідомив «Місту над Бугом» медичний директор міської клінічної лікарні швидкої допомоги Богдан Трохименко:

 «За вчорашній день поклали двох осіб середнього віку з відмороженням верхніх кінцівок 1, 2 ступеня і з загальним переохолодженням. Ми їх зігріли за пів доби, нормалізувався стан. А за кінцівками треба буде поспостерігати з тиждень. Якщо відійдуть і залишиться відмороження 1-2 ступеня, то якихось дій наших особливих не потрібно, але може і закінчитися ампутацією». 

Медики нагадують, що треба бути обачними і берегтися, адже внаслідок деяких обморожень зміни можуть стати незворотніми.  Тому одягайтесь по погоді, захищайте відкриті ділянки тіла жирним кремом і, коли відчуваєте, що переохолодились, зайдіть до приміщення з обігрівом. Ходіть у зручному взутті, уникайте обтислого одягу. При температурі нижче -15  варто обмежити час перебування на вулиці. А у разі обмороження необхідно прикласти теплу тканину до цих частин тіла, але в жодному разі не відігрівати гарячою водою, оскільки це може погіршити ситуацію. Не соромтесь звертатись за консультацією до лікарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені