Президент «Ниви» – 27-річний футболіст

Вадим Кудіяров, який останніми роками виконував обов’язки президента вінницького ФК «Нива» і наприкінці минулого року  подав у відставку, довгенько зберігав інтригу, кому ж нарешті «передасть віжки». Відчувалось наближення якоїсь сенсації. І ось її маємо: президентом «Ниви» став 27-річний  нападник команди Артур Загорулько.

Коротко про нього. Одесит. Виступав за молодіжні команди донецького «Шахтаря», ставав у них кращим бомбардиром. Але пробитися до основного складу там, де в атаці ставка робилася на бразильців, не вдалося. Перебував в оренді у «Зорі», «Іллічівці», «Ворсклі». Виступав за винниківський (нині львівський) «Рух». З позаминулого року – у вінницькій «Ниві», але в його виступах була перерва. У 18 матчах забив 8 голів.

Коротко прокоментувати новину прошу свого земляка, воротаря вінничан і відомого дитячого тренера Івана Карабіна. Ось його думка:

-Позитивним є те, що до керівництва стала людина, яка пройшла провідні українські клуби і розуміється в усіх тонкощах футболу. Звичайно, всім нам потрібно максимально допомогти новому президенту, і ми це робитимемо. Але змушений визнати, що поки в області не з’являться такі самовіддані ентузіасти-меценати, як на Київщині, Кіровоградщині та деяких західних областях, доти Вінниччині лідируючих позицій в українському футболі не бачити, хоча талановитих дітей у нас, повірте, вистачає. Втім зміни в керівництві клубу сприймаємо з оптимізмом.

Змінився і головний тренер «Ниви». Ним став відомий вінницьким уболівальникам воротар, а згодом тренер воротарів збірних України різного віку та збірної Молдови Володимир Циткін. Асистуватиме йому Валентин Вишталюк.

Микола КАВУН

На фото ФК Нива: В.Кудіяров та А. Загорулько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені