УПЛ 15-й тур: перші матчі – перші результати

20 і 21 лютого в чемпіонаті України пройшли матчі 15-го туру, йдеться на сайті

«Маріуполь» – «Зоря» Луганськ

У Запоріжжі в матчі 15-го туру УПЛ «Маріуполь» зустрічався з «Зорею». Поєдинок завершився перемогою луганської команди з рахунком 1: 0. Єдиний м’яч на 34-й хвилині забив нападник «Зорі» Шахаб Захеді, для якого він став дебютним за луганську команду.

«Зоря» здобула сьому перемогу поспіль в УПЛ. Команда Віктора Скрипника піднялася на третє місце в турнірній таблиці, набравши 26 очок. «Маріуполь» займає дев’ятий рядок, маючи в своєму активі 16 очок.

ФК «Львів» – «Колос»

«Львів» знаходиться в непоганій формі, але забиває ця команда катастрофічно мало (10 голів за 13 матчів). «Колос» теж будує гру в прагматичному стилі, роблячи ставку на стандарти і контратаки.

Команда Руслана Костишина відправила в сітку воріт підопічних Віталія Шумського два м’ячі. Дублем у цій грі відзначився Павло Оріховський.

Відзначимо, що на останній компенсованій хвилині Ренан не зміг реалізувати пенальті.

Таким чином, «Колос» з Ковалівки набрав 22 очки і перемістився на шосте місце в турнірній таблиці української Прем’єр-ліги, у «Львова» залишилося 12 пунктів і десята позиція.

У наступному турі «Львів» 28 лютого прийме київське «Динамо», а «Колос» днем ​​раніше також в рідних стінах прийме львівський «Рух».

«Інгулець» – «Ворскла»

«Інгулець» – одна з найбільш прагматичних команд в УПЛ. У восьми домашніх матчах господарі оформили тільки сім голів, пропустивши при цьому 11 м’ячів. «Ворскла» більше одного м’яча не забивала у восьми минулих виїзних матчах, а в матчі першого кола клуб з Полтави переміг суперника з рахунком 2:0.

Полтавчани грали на своєму стадіоні імені Бутовського, проте саме їм двічі довелося відіграватися.

Це вже п’ятий поспіль матч в рамках УПЛ, який «Ворскла» не змогла виграти. Команда Юрія Максимова знаходиться на п’ятому місці в таблиці з 22 очками. «Інгулець» в дев’ятий раз зіграв внічию. У команди з Петрово 12 очок і 10-е місце в поточній таблиці.