«Нива» вже в середині турнірної таблиці

Вінницька «Нива» сезон футбольної першості України 2020-21 років серед команд другої ліги розпочала вкрай невдало й довго перебувала на останніх місцях турнірної таблиці. Але після змін, що сталися під час зимової перерви в керівництві командою, намітилися відчутні зміни і в грі. Цікаво, що коли торік були переважно поразки, то нині – перемоги. Наша команда залишається найбільш безкомпромісною – єдиною, яка цього сезону ще жодного разу не зіграла внічию.

З чотирма перемогами, дев’ятьма поразками, а в результаті – дванадцятьма очками та різницею м’ячів 20-29 вихованці Володимира Циткіна перемістилися вже на восьму стрічку турнірної таблиці. Щоправда, відрив від «Буковини», яка йде сьомою, складає аж шість очок. Турнірну таблицю умовно можна поділити на дві групи – лідерів і аутсайдерів. Так ось: вінничани вже стали лідерами серед аутсайдерів. Якщо ж стрімко набиратимуть очки, вони зможуть наблизитись і до найкращих команд ліги.

У крайній зустрічі «Нива» впевнено подолала «Волинь»-2. Звісно, це лише друга за значенням команда в обласному центрі, який мало не вдвічі менший за Вінницю. Але ж у першому колі і їй наші земляки умудрились поступитись з рахунком 1:3. Цього ж разу реванш був переконливим. Уже на першій хвилині Іван Петрук відкрив рахунок, а на 28-ій Віктор Георгіїв подвоїв його. Остаточну ж крапку в другому таймі поставив граючий президент клубу Артур Загорулько – 3:0. Так тримати!