«Кава з пінкою» від Зої Красуляк

Презентація нової книги з такою назвою відбулась у світлиці Вінницького обласного центру народної творчості.

Досі Зою Красуляк знали як ліричну авторку, виконавицю власних пісень, методиста ОЦНТ. Нині ж пані Зоя представила читачам свою вдалу спробу в гумористичному жанрі.

Зоя Іванівна Красуляк родом із селища Чернівці на Вінниччині. Закінчила Київський університет культури і мистецтв, працює провідним методистом з театралізованих заходів та свят обласного центру народної творчості. З-під її пера вийшли, зокрема, збірки поетичної лірики «Таїна» та «Мандрівниця снів». Пише також малу прозу, твори для дітей, сатиру й гумор.

 На «родини» нової книжки завітали письменники Вадим Вітковський, Леонід Куций, Галина Овсієнко, Жанна Дмитренко, директорка Центру культури і дозвілля Калинівської громади Марія Шелешко, керуюча справами виконкому Оратівської селищної ради Надія Мельничук, колеги на чолі з директоркою ОЦНТ Тетяною Цвігун, керівник клубу військової частини А2656 Віталій Кирницький, також народний артист Станіслав Городинський, який виконав кілька пісень на слова Зої Красуляк.

– Унікальна жінка та унікальна поетеса ця Зоя Красуляк, наша землячка, багаторазово поцілована Богом у чоло – вона, як кажуть, і швець, і жнець, і… на гітарі ігрець! Жінка з непростою долею, мама чотирьох дітей, яка сама їх вигодувала, виховала, вивчила, усім дала вищу освіту. І все це – на невелику зарплатню, за яку вона і в Центрі народної творчості воза тягне, і вірші пише, музику до них підбирає, і в етнографічні експедиції їздить, з нами, письменниками, на презентаціях буває… Зоя, окрім різних талантів, ще й добра, щедра, відверта і дуже скромна, вона просто випромінює з себе людськість, – зазначив голова обласної письменницької організації Вадим Вітковський, який також зауважив, що у виданні книги «Кава з молоком»( ?) велика заслуга керівництва Оратівської громади, також фермерів-меценатів, а ще заслуженого працівника культури Тетяни Омелянівни Цвігун, яка створила в ОЦНТ творчу атмосферу, в якій хочеться писати вірші, складати пісні і творити гуморески.

До речі, ця книжечка, що поліпшує настрій, наче хороша кава, вже принесла Зої Красуляк диплом лауреата Всеукраїнської премії імені Степана Руданського. Разом із нею цю відзнаку на 2021 р. здобули Борис Пентюк та Микола Пасічник.

Юрій СЕГЕДА Фото з фейсбук-сторінки ОЦНТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені