Долині нарцисів у Турбові бути!

Так вирішили жителі вулиці Паркової, бо вони вірять у Перемогу, вірять в ЗСУ, бо вони господарі на своїй землі, і саме їм зробити її квітучою.

Згуртувалися миттєво на клич уродженки Турбова Катерини Тележинської, і закипіла робота… Звідусіль почав стікатися на заплановане місце посадковий матеріал, яким люб’язно поділилися господарства Володимира Дорошука, Андрія Голенчука, Руслана Ворончука, Віктора Фурмана та інших.

Особливо підтримали ініціативу старожили, які пам’ятають свою вулицю Паркову (раніше Пролетарську, ще раніше Шляхетчину) вимощеною камінням, з віковічними тополями, гілки яких створювали тунель над вулицею. Це Галина Терентіївна Дрень та Анна Захарівна Ляшук.

Благородна справа надихала. Батьки показували приклад дітям. Квіти з любов’ю садили Яна Осадча з доньками Настусею та Катрусею, Ірина Лисак, Ірина Ворончук, Мирослава Голенчук з донечкою Вікою, Ельвіра Бойчук з донечкою Діаною, Марія Хасанова з чоловіком Сергієм Броншвагером та сином Данькою, Алла Гайсен, Наталя Черниш, Антон Луцик і Катерина Тележинська.

Результат – красива локація для фотографії. Пройдуть роки, долина нарцисів розростеться, і будуть дивуватися природній красі гості Турбова, а місцеві жителі пишатимуться, що саме в їхньому селищі знаходиться ця краса.

Віктор СЕМЕНЮК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені