Отрута російської «культури»

…З таким явищем, як «безсмертний полк», ми вже розібралися, і майже всі українці усвідомили, що на перший погляд – це наче щемливий і душевний рух, а насправді – це «фантик», в який загорнута агресивна російська пропаганда, спрямована на русифікацію народів колишнього СРСР, на пробудження ностальгічних настроїв по СРСР, на стирання ідентичності народів, на… на… на… Це ще одна пастка для мас, яких колонами ведуть під російський лапоть.

З «безсмертним полком» розібрались. Тепер треба і «витерти шмарклі по російській культурі». Не знаю, панове, як вам, а мене, колишню вчительку російської мови з Донбасу, нудить від усього російського.

Напевне, я зараз почую, що російська культура невинна, що Пушкін і Блок не виховували ґвалтівників і вбивць. Більше того, оті солдати з Костроми і Улан-Уде, з Астрахані і Барнаула, які ґвалтували дітей, жерли собак і крали ношені труси, обмежені в розумовому сенсі і ніколи не читали Бальмонта і Ходасевича.

Не сперечаюсь, не читали. І не навіть не знають, хто це…

Але відкрийте список митців, які в 2014 році підтримали анексію Криму і окупацію східної частини України. І сьогодні також підтримують відправку оцієї тупої наволочі в Україну. Там тобі і художники, і директори галерей, і режисери, і письменники.

Вони читали, вони тонкі знавці раннього Плещеєва і пізнього Фета, вони поціновувачі музики, балету тощо. Але вони вбивці. Російська культура не врятувала їх від імперської прокази, не стала щепленням від жорстокості, брехні та цинізму…

Можна пробачити доярку Дуню Лаптеву, яка жила в 1937 році і славила Сталіна, бо у неї не було інформаційних джерел та Інтернету.

А у цих курв все є. Вони знають про страшні катування українців, про зґвалтованих дітей…

Вони знають, що путін ставить за мету знищити українців, і підтримують його.

Вони вбивці. Але ці вбивці ховаються за бібліотеками, виставами і російською культурою, яка, немов Бермудський трикутник, затягує в себе тих, хто вважає, що російська культура «вне политики». Ні, вона найголовніший воїн російської імперії, вона снодійне, яке присипляє нашу свідомість…

Тож не спимо! Навіть невинні російські мультики поступово роблять із наших дітей в’ятичів і мокшан. Все російське вже давно стало капілярами, по яких нам женуть російську свідомість.

Я вважаю, ми якось переживемо, якщо в нашому житті не буде істерички Лариси Огудалової, загальмованої Катерини Кабанової та інших неврастеніків зі сторінок російської літератури. Нам ще читати і відкривати своє, українське.

Тетяна МАЛАХОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені