Держіспит склав на передовій

Студент Вінницького технічного університету склав екзамени в окопі під вибухи ворожих снарядів.

Студент-заочник 5 курсу Михайло навчається у Вінницькому національному технічному університеті. Його спеціальність – електромеханічні системи автоматизації та електропривід.

Нещодавно він склав державний іспит з електроенергетики та електромеханіки, перебуваючи на лінії фронту на Сході України. Його історією поділився голова державної екзаменаційної комісії Михайло Ганчук.Про це повідомляє «Українська правда».

За словами Михайла Ганчука, студентів денної форми навчання зараз не відправляють на фронт. Водночас студенти заочної форми навчання на період війни можуть узяти академічну відпустку, проте Михайло вирішив цього не робити.

Екзаменатор розповів, що того дня на іспиті онлайн була невеличка група – лише два студенти. Один вдома, інший – на передовій.

– Захист відбувався як завжди: він витягував білет і мав 1,5 години на підготовку. Він готувався, виписував відповіді на аркуш.

Екзаменатор також сказав, що студент хвилювався через напружену атмосферу навколо. Його декілька разів перебивали побратими, а десь здалеку було чутно вибухи.

 – Зважаючи на всі обставини, була спокуса поставити іспит «автоматом» – цей вислів зараз сприймається по-іншому. Але все було, як годиться, студент отримав заслужену «четвірку», – зауважив голова екзаменаційної комісії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені