Оздоровча школа «Юннат» вразила дітей із різних регіонів

Цього року у зв’язку із воєнним станом профільна оздоровча школа «Юннат» приймає меншу кількість дітей, ніж зазвичай. Зокрема, протягом зміни тут одночасно відпочивають лише 35 вихованців віком від 5 до 13 років. Це пов’язано із невеликою місткістю бомбосховища у будівлі станції.

Нещодавно тут фінішувала перша табірна зміна. Діти займалися в оздоровчій школі три тижні. Кожен із них – тематичний.

Під час екологічного тижня проводили різноманітні дослідження природи, братів наших менших.

Другий – патріотичний – із Днем вишиванки, написанням листів військовим і роботою волонтерських хабів.

Завершальний – міжнародний – із «Євробаченням» та покращенням знань з англійської мови.

В останній день зміни табором керували діти. Вони також виконували ролі керівників, виховників і медсестер. Бо це був День самоврядування.

Діти виявилися задоволеними організованим відпочинком.

Зокрема, 11-річний Дмитро Собчук потрапив до юннатів вперше. Каже, що йому сподобався міні-зоопарк і вивчати тварин.                 

12-річному Станіславу Волошнюку припали до вподоби доброта табірних виховників, а також отримані корисні навички. Приміром, у малюванні.

10-річна житомирянка Маргарита Очкур приїхала до Вінниці в гості до бабусі, після чого із друзями записалася до оздоровчої школи природолюбів. Дівчинку вразили численні смішні конкурси і змагання.

10-річна Валерія Довгань у таборі юннатів – вдруге. Їй до душі різнопланове дозвілля, рухливі конкурси. На думку Валерії, юннатівський табір – найкращий у нашому місті.

10-річній Владі Козак профільну оздоровчу школу «Юннат» порекомендувала бабуся, і всі їхні сподівання виправдалися. Дівчинка залюбки вивчала поведінку тварин у юннатівському міні-зоопарку і спостерігала за природою.

Як повідомила керівник оздоровчої школи «Юннат» Світлана Павлюк, друга зміна проходитиме вже у липні. Вона вже повністю укомплектована.

– Під час другої зміни ми змінюємо програму заходів. Адже деякі діти залишаються після першої зміни. В нашому таборі відпочивають не лише місцеві школярі, але й діти з Харкова, Києва, Житомира, Миколаєва тощо. Також приймаємо дітей військових, – розповіла Світлана Павлюк.

Володимир ПРИСЯЖНЮК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені