Примчав із-за кордону захищати Батьківщину

Віддав життя за Україну 41-річний сержант зі Стадниці Віталій Анатолійович Климчук. Український народ може пишатися тим, що має таких героїчних і саможертовних захисників набагато більше, ніж тих, хто правдами і неправдами намагався втекти від мобілізації за кордон.

Віталій Климчук народився 26 серпня 1980 року в селі Велика Стадниця неподалік Вінниці. Закінчив 9 класів Стадницької школи, вчився добре, потім вступив до Вищого художнього професійно-технічного училища №5, де здобув спеціальність каменяра й електрозварника. Він мав золоті руки, тривалий час працював у Польщі – будував будинки. Мріяв повернутись у рідний край і купити чи збудувати власний дім, але його мрію обірвали кляті рашисти…

У молодості Віталій Климчук проходив строкову службу в десантно-штурмових військах Збройних Сил України. У 2014 році пішов в АТО захищати державу від російської навали, воював біля Волновахи та Луганського. У 2016 р. повернувся, їздив працювати за кордон.

«Коли дізнався, що в Україні почалась повномасштабна війна, миттю і без вагань примчав із Польщі захищати рідну Батьківщину», – розповідають родичі. Віталій пішов воювати 6 березня 2022 року, служив у військовій частині, що дислокувалась у селі Білогір’я Запорізької області, де він і загинув 19 червня.

«Віталій був дуже доброю, чуйною, ввічливою та працьовитою людиною, мав золоті руки. Його любили й поважали рідні та друзі, дуже чекала 69-річна мати Надія Семенівна і сестри Тетяна та Ольга. Мати більше не пригорне сина, сестри більше не побачать брата… Віталій – справжній Герой. Як же важко повірити, що його немає. Він був патріотом, чудовим сином, братом та другом, завжди знаходив добре слово і жарт та усмішку для кожного. Сумує Стадницька громада, рідні та близькі і всі, хто його знав, провели в останню путь – з квітами, зі сльозами та неосяжною подякою за те, що захищав нас та Україну. Не так ти мав повернутися додому, наш Віталичок», – такі слова надіслали до редакції його рідні.

Співчуття близьким і слава Герою, пам’ять про якого назавжди залишиться в наших серцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені