10 Грудня | 2015 | 17:27

Соціальна адаптація – це працевлаштування

У рамках Всеукраїнської Декади зайнятості для демобілізованих учасників антитерористичної операції та осіб з інвалідністю у Вінницькому обласному центрі зайнятості відбувся круглий стіл на тему «Зайнятість – ефективна самореалізація та реабілітація осіб з інвалідністю і демобілізованих учасників АТО.

Підбиваючи підсумки круглого столу, голова обласної ради Анатолій Олійник наголосив, що проблемами інвалідів та учасників АТО має займатися держава.

 

- Це комплекс тих питань, які мають бути закладені, на мою думку, в державній програмі. Без державної програми піклування про людей з обмеженими можливостями, у тому числі тих, які захищали державу, про щось інше говорити дуже важко, - каже Анатолій Дмитрович. – Тому, що саме в цій програмі має бути чітко сформульована сама ідеологія державної політики. Мають бути чітко і пропорційно розмежовані бюджети різних рівнів між учасниками вирішення тих чи інших проблем, і обов’язково мають бути стимулятори і компенсатори та механізми, які дадуть можливість зрозуміти роботодавцю, як йому діяти для того, щоб створити соціальне підприємство, які пільги він буде отримувати.


Подробиці на 2-й стор. газети "Вінниччина" за 11 грудня 2015 р.

Автор: Тетяна Глушак
Розповісти друзям: