21 Грудня | 2015 | 16:27

Солодощі, гарний настрій та найкращі побажання отримали в подарунок на свято Миколая вихованці Стрижавського дитячого будинку-інтернату від працівників Вінницької автошколи «7777».

Вихованці та підопічні Стрижавського будинку-інтернату, а це півтори сотні дітей та молоді віком до 35 років, увагою не обділені. Сюди часто заїжджають представники як міської, так і обласної влади, громадських організацій, волонтери і просто небайдужі громадяни. Одна, тепла й любові багато не буває. Тож інтернатівці залюбки вітають гостей та щиро й безпосередньо радіють їхнім подарункам. Відтак, солодощі, які перепали їм від Вінницької автошколи «7777», зустріли просто на «ура».

 

- Головне – це не бути байдужим до тих, хто вже із раннього дитинства не такий, як усі: до хворих, до тих, від кого відмовились батьки чи не має власної родини, - пояснює директор автошколи Віктор Кобилянський. - Тому ми з колегами «на Миколая» вирішили завітати саме сюди. Нехай цим діткам теж буде солодко. Також плануємо відвідати з подарунками обласні дитячі будинки «Гніздечко» та «Малятко».

Втім, для працівників автошколи робити добро не лише «на Миколая» вже стало доброю традицією.

Детальніше в наступному номері газети

Автор: Олег Кривоніс
Розповісти друзям: