21 Грудня | 2015 | 17:47

кухня - це творчість

Для когось кухня – важкий щоденний обов’язок, а для декого, як приміром, для Володимира Бондаря, джерело натхнення та творчості. Скільки себе пам’ятає, завжди мав справу з приготуванням їжі. - Ще в дитинстві, бігаючи біля мами на кухні, старався допомогти: почистити картопельку, порізати яблучка на пиріжечки, прикрасити страву, – каже хлопець.

 

Цьогоріч Володя – вже третьокурсник. Добросовісний і відповідальний.

-Навчання у нас дуже яскраве, неповторне і надзвичайно цікаве, - захоплено розповідає Володя. - Я обрав професію кухаря-кондитера і щиро з цього радію, бо в нашому навчальному закладі чудовий викладач спецдисциплін Марія Іванівна Мороз та майстер виробничого навчання Наталя Григорівна Косенко. Вони розповідають такі тонкощі приготування різних страв, секрети, без яких страва була б несмачною. Наш майстер виробничого навчання передає свої знання і вміння не тільки в приготуванні страв, а й у їхньому оформленні.

Сам учень старається на відмінно засвоїти увесь навчальний матеріал, адже саме ці професії стануть основними в його житті. Зацікавлено ставиться до уроків теоретичного та виробничого навчання.

Подробиці читайте в газеті "Вінниччина" за 23 грудня

Автор: Анастасія Трошкова
Розповісти друзям: