22 Грудня | 2015 | 16:07

Поярмаркували на 14 мільйонів гривень

На Вінниччині підбито підсумки шести сільськогосподарських ярмарків, які проходили в обласному центрі

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулось останнє в нинішньому році засідання ярмаркового комітету. Зокрема, організатори подякували всім учасникам великих сільськогосподарських ярмарків, під час яких жителі обласного центру мали можливість затоваритись продуктами харчування безпосередньо від виробників, а отже, з мінімальними торговими націнками. 

Також Андрій Гижко закликав усіх підприємців Вінниччини активно брати участь у подібних акціях, які й надалі проводитиме облдержадміністрація спільно з міською радою. Йдеться, зокрема, про постійні виставки-продажі у торгово-промисловій палаті, шкільні та різдвяні ярмарки тощо. Крім цього, організатори дбають не лише про реалізацію товарів місцевого виробництва, а проводять тематичні семінари з учасниками ярмарків щодо того, як зареєструвати торгову марку, яким чином «просовувати» її на ринку, тонкощам реклами. 

Окремим моментом підсумкового засідання ярмаркому стало нагородження тих, хто доклав зусиль щодо його проведення: представників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також підприємців з різних районів Вінниччини та обласного центру.

Серед тих, хто отримав почесну грамоту облдержадміністрації та обласної ради був і потомственний пасічник із Вінниці Олег Чудай.

 

Детальніше на 1-й стор газети "Вінниччина" за 23 грудня 2015 р.

Автор: Олег КРИВОНІС
Розповісти друзям: