23 Грудня | 2015 | 14:04

Сергій П'яніщук: «Не потерплю «весільних генералів»

За 25 років професійної діяльності нинішній голова Чечельницької районної ради Сергій П'янішук був, як то кажуть, під конем і на коні. Судіть самі: має дві вищі освіти - закінчив Київський інститут народного господарства, за спеціальністю «фінанси й кредит» та Одеську регіональну академію державного управління. Все життя пропрацював у Чечельницькому районі: податковим інспектором, начальником податкової інспекції, заступником та першим заступником голови райдержадміністрації, двічі очолював місцеве казначейство. Крім цього, певний час навіть був безробітним. Відтак, як сам каже: «Знаю, що це таке стояти на обліку в районному Центрі зайнятості, постійно відмічатись та шукати роботу». Однак, недаремно кажуть: все, що не робиться, то на краще. Адже нинішній очільник Чечельницької районної ради у своїх 45 років отримав колосальний життєвий і професійний досвід.

 - Я дуже поважаю людей, котрі мають лише один запис у трудовій книжці, - каже Сергій Вікторович. – Ціную їхню постійність і фахову майстерність, але з іншого боку мені їх трохи шкода. Адже вони, по-суті, все життя дивляться на світ з однієї точки зору. А в мене все навпаки: не хочу хвалитись, але те, що довелось пережити, нині дуже допомагає в роботі, оскільки маю досвід оцінювати ситуацію з усіх боків і прогнозувати розвиток подій.

- Тобто, труднощі вас не страшать?

- Ні, абсолютно… Але й за своє крісло не тримаюсь. Зараз цілком може статись так, що через рік-півтора знову будуть якісь вибори-перевибори і мені доведеться піти. В такому разі, сподіваюсь, мої досвід і професійність знайдуть застосування десь деінде, як-не-як маю 25 років державної служби. Але річ в тому, що держава не для того стільки часу мене вчила, аби на я просто пересидів посаді голови районної ради. Навпаки, мені хочеться працювати саме тут. Відчуваю, що це моє, вірю, що можу зробити чимало доброго для свої земляків...

Детальніше - в наступних номерах газети "Вінниччина"

Автор: Олег Кривоніс
Розповісти друзям: