5 Січня | 2016 | 17:15

Летить куля, шукає жертву…

і роздуми Таїсії Галузінської

Студент третього курсу відділення «Правознавство» Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського Владислав Вознюк став переможцем XVI Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» у номінації «Виразне читання». На огляд представницького журі, яке очолював відомий композитор Мирослав Скорик, він представив есе викладача-методиста філологічних дисциплін коледжу, голови первинного осередку громадського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка, члена Національної спілки журналістів України Таїсії Галузінської «Моє призначення – потрапити в ціль».

Третій рік поспіль представники коледжу беруть участь у цьому фестивалі і завжди отримують найвищі відзнаки. На гала-концерті у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької, де  відбулося нагородження переможців, виступ Владислава оцінили гучними оплесками вдячні глядачі театру.

 

Таїсія Галузінська – автор двох прозових збірок, неодноразовий дипломант і переможець Всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Вона пише легко, сміливо й оригінально, бо слова йдуть з душі, яка наповнена любов’ю, щирістю й переживаннями про те, чим ми живемо сьогодні. В есе «Моє призначення – потрапити в ціль» Таїсія переконливо доводить, що життя непідвладне нашим хотінням – верховенством править зброя. У її новому філософсько-психологічному творі відображено світосприйняття кулі, яка летить вбивати, вона не розуміє свого призначення – спочатку мріє про момент польоту, а потім, коли потрапляє в ціль, – розчаровується, бо опиняється в руці жінки, яка голосить і проклинає її, та її призначення…

Автор: Віктор ЗЕЛЕНЮК
Розповісти друзям: