12 Січня | 2016 | 15:59

Дорожники працювали і на Різдво, і вночі

Із Новим роком на Вінниччину прийшла справжня зима – зі снігом і морозами. Найбільші снігопади припали якраз на різдвяні свята. Для дітей забавка, а для дорожників – додаткова робота.

Щоб забезпечити нормальний проїзд, працівники районних підрозділів працювали майже цілодобово. В першу чергу розчищали і посипали дороги державного значення. На місцевих автошляхах особливу увагу приділяли спускам, підйомам і поворотам, тобто, найнебезпечнішим відрізкам доріг.

- Протягом трьох святкових днів у Вінницькій області на дорогах загального користування працювали 382 дорожники, - розповідає заступник начальника Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Явдощак. – Для ліквідації наслідків погодних умов задіяли 150 механізмів щоденно: 6 автогрейдерів, 100 піскорозкидачів з навісним обладнанням, 40 навантажувачів, 4 спеціальні автомобілі. Використано 4590 л бензину та 12727 л дизельного палива. На обробку доріг витрачено 4809 тонн піщано-сольової суміші.

Дорожники кажуть, що найбільше клопотів було із південними районами області – Бершадським, Мурованокуриловецьким, Могилів-Подільським та Ямпільським. Там випало найбільше снігу. Крім цього, труднощі викликав і рельєф цієї місцевості – багато спусків, підйомів, затяжних поворотів.

Хоч снігопади почалися раптово, для дорожників це не стало несподіванкою. До зимових примх погоди вони були готові. Тому у визначені строки на дорогах загального користування був забезпечений нормальний проїзд.

Під час різдвяних свят дорожники нікого не витягували із заметів. Можливо, через те, що всі святкували, а може, й тому, що водії теж підготувалися до зими.

Служба автомобільних доріг закликає усіх учасників дорожнього руху бути уважними і обережними за кермом, дотримуватися правил інтервалу та швидкісного режиму. Усі поїздки краще відкладати на світлу пору доби.

Автор: Тетяна ГЛУШАК
Розповісти друзям: